Умови доступності для осіб з ООП

Умови доступності ДНЗ для навчання осіб з ООП

В ДНЗ №34 «Перлина» умови для перебування дітей з особливими потребами, в тому числі дітей-інвалідів, не в повному обсязі відповідають нормативним вимогам.

Прилегла до будівлі територія є повністю доступною для пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення. На вході ДНЗ передбачений пандус, що забезпечує безперешкодний вхід до приміщення мало мобільних груп населення. Всі дверні і відкриті прорізи залишаються доступними згідно до норм. У наявності є контрастне маркування ребер сходинок.

Діти з ООП, які користуються візком, в закладі відсутні. Санвузли не пристосовані для такої категорії дітей. Поруччя по обидві боки сходових маршів в закладі не передбачені.

Анкета визначення доступності та приміщень дошкільних навчальних закладів для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення (МГН)