Сторінка медсестри

Медична сестра: Фролова Наталія Олександрівна

Графік роботи: з 8.00 до 16.30

Організація  харчування здійснюється згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. № 1591 «Про затвердження харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу МОН та МОЗ  України від 1 червня 2005 р. № 242\329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах затвердженої спільним наказом МОН та МОЗ  України від 17 квітня 2006 р. № 298

В закладі затверджено триразовий режим харчування.

Відповідальною  за організацію харчування дітей в ЗДО № 34 призначена сестра медична старша Фролова Н.О.

Плата за харчування складає:

–          Ясельні групи 24 грн (12 гр за рахунок батьків)

–          Дошкільні групи 37 грн (18,50 грн батьки)

Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів…

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України

Медичне обслуговування в дитячому дошкільному закладі №34

(згідно з нормативними документами МОЗ України).

Медичне обслуговування дітей проводиться медичною сестрою під керівництвом лікаря педіатра, згідно наказу МОЗ України №432/496 «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі». Перед зарахуванням дитини в дошкільний заклад, в поліклініці за місцем проживання проводиться оцінка стану здоров’я і оформлення медичної документації (ФО 026/о), згідно з наказом МОЗ України №434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні».

Питання про відвідування дошкільного закладу дітьми без щеплень вирішується лікарсько-консультаційною комісією в установі охорони здоров’я із залученням епідеміолога територіальної санепідслужби відповідно до вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». До переліку медицинской документації також входить «Виписка з медичної карти» (епікриз) Ф 027/о.

У дитячому закладі проводяться щоденні огляди стану здоров’я дітей. У разі виявлення ознак інфекційного захворювання, дитину ізолюють від здорових дітей. Залежно від стану, дитину залишають в ізоляторі до приходу батьків або викликають швидку невідкладну допомогу для огляду дитини та можливості госпіталізації.

Після перенесеного захворювання прийом дітей в дошкільний заклад проводиться на підставі медичної довідки від лікаря педіатра, у якого дитина перебувала під наглядом. Огляд дітей на інфекції шкірних покривів і педикульоз проводиться щодня вихователем групи і один раз в десять днів медичним працівником установи (пр. № 38 «Про організацію та проведення заходів по боротьбі з педикульозом».

У дитячому закладі проводиться антропометрія дітям один раз в квартал, данні заносяться в Ф 026/о. Обстеження на наявність контагіозних гельмінтів проводиться один раз на рік (згідно графіка Краматорського міського філіалу ) в дитячому садку або за показаннями в закладі охорони здоров’я (пр. № 579 «Про посилення боротьби з гельмінтозами»).

Обов’язкові щорічні профілактичні медичні огляди дітей проводяться в установах охорони здоров’я за територіальним принципом відповідно віковим критеріям (пр. № 434).

Вакцинація дітей проводиться відповідно до наказу МОЗ України № 551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень у Україні».

Якість і ефективність організації харчування в дитячому закладі контролюється «Інструкцією з організації харчування дітей в дитячих дошкільних установах», згідно наказу № 298/227