Історична довідка

З 2 березня 1962 року  дитячий ясла-садок „Перлина” тресту «Донмашстрой» привітно відчинив двері для 140 веселих, допитливих і непосидючих малюків, де любов’ю та піклуванням їх оточили талановиті і люблячі працівники.

За типовим проектом, дошкільний заклад мав 6 вікових груп, з яких дві групи займали діти раннього віку і чотири – дошкільнята. Нажаль, музична зала проектом не була передбачена, що вносило в роботу працівників закладу деякі незручності. Згодом одна група раннього віку була закрита і на її місці була зроблена музична зала.

01.10. 1991 року  дошкільний навчальний заклад був переданий до комунальної власності м.Краматорська рішенням міської Ради №447 від 18.09.1991 р. Саме з того часу Краматорська міська Рада здійснює фінансування закладу, його матеріально- технічне забезпечення, харчування та медичне обслуговування.

З 1996 року по цей час дошкільний заклад очолює  –Женченко Валентина Леонідівна, досвідчений педагог і керівник, яка створює команду однодумців. Чимало зусиль та адміністративної майстерності  докладає сьогодні  вона над створенням іміджу та залученням дітей до садочка.

   Під новаторським керівництвом вихователя-методиста Фетісової Вікторії Валентинівни  в закладі сьогодні працює дружний колектив педагогів-дошкільників, що успішно впроваджує сучасні інноваційні методики та прийоми виховання, які допомагають зробити цікавим кожне заняття, змістовною — кожну гру, пізнавальною — кожну прогулянку.

 Найвищою цінністю та гордістю кожного закладу є його вихованці. А наші діти- особливі. Вони талановиті, старанні, життєрадісні. Орієнтовані на творчість, на життєвий успіх, пізнання світу та його перетворення. 
Маленька дитина, міцно тримаючись за руки мами і тата, потрапляє до талановитого вихователя, а згодом починає мандрувати країною знань, навчається самостійно здобувати знання. І тому батьки з великим задоволенням ведуть до нас у садок дітей-дошкільнят. Попит на ДНЗ зберігається вже багато років.

     Саме вони, батьки, наші надійні помічники у всьому: як в організації навчально-виховного процесу, так і в питаннях забезпечення ефективної діяльності закладу, в розв’язанні поточних та перспективних проблем удосконалення нашої діяльності. Ми висловлюємо щиру подяку нашим батькам, які обрали для навчання і виховання своїх дітей саме  нашу «Перлинку».

    Перелистуючи в пам’яті сторінки історії нашого закладу, з радістю в серці бачимо, що на цьому шляху було тільки хороше: щасливі дитячі посмішки, нагороди в конкурсах, творчі злети педагогів, визнання  дошкільного закладу як найкращого дошкільного  навчального закладу району і одного з кращих в області.
 Хочеться вірити, що ті хороші справи, які уже зроблено за ці роки, будуть дороговказом для наступних поколінь педагогів.
Тож, як і 54 роки тому, двері нашого садочка  сьогодні гостинно відкрито для всіх, хто прагне знань, самореалізації, бажає відчути свою значність, здійснити свої мрії і задуми.

Безперечно, дитсадок № 34 — це частина історії нашого міста, яка продовжує творитися, дзвенить дитячими голо­сами, грається, співає — одним словом: живе!