Група №2

Вас вітає група раннього віку №2, яку відвідують діти від 2-х до 3-х років.
Мова навчання – російська.
Основний вид діяльності в ранньому віці – рухова активність, тому «острів» для рухової активності – основа в розвивальному середовищі групи.
В ранньому віці дуже важливе і сенсорний розвиток дітей, для цього в групі є «острів» сенсорики, де малюки пізнають оточуючий світ через сенсорні еталони, знайомляться з кольором, геометричною формою, величиною.
В ранньому дитинстві закладаються передумови сюжетно-рольової гри. З цього приводу головна дидактична гра – гра малюків з лялькою: «Нагодуємо ляльку обідом», «Одягнемо ляльку на прогулянку». В групі є ляльковий куточок з відповідними меблями, посудом, ляльками і одягом.
Для розвитку дрібної моторики пальців рук, що також важливо у цьому віці, в групі зроблено настінне панно, де малюки знайомляться зі шнурівкою, ґудзиками, бігунками, кнопками, там вони роблять свої перші проби самостійно застібнути ґудзики.
Для соціалізації і найкращої адаптації – в роздягальної кімнаті знаходиться «острів» знайомств, де розташовані фотознімки дітей: «Я тут живу». Діти впізнають себе, своїх однолітків, друзів.
Особливості групи:
• використання нетрадиційного малювання – пальчиками, долоньками, ватяними паличками, що розвиває творчі здібності у дітей, виховує любов до зображувальної діяльності;
• гімнастика спокою перед денним сном, аутогенне тренування з музичним супроводом (спокійна музика) для швидкого засинання.
Створене в групі предметно-розвивальне середовище викликає у дітей і батьків почуття радості, емоційно-позитивного відношення до дитячого садка, бажання відвідувати його. Наша група збагачує малюків новими враженнями і знаннями, збуджує до активної творчої діяльності, сприяє їх інтелектуальному розвитку. Все це допомагає дитині якомога швидше адаптуватися до дитячого садка і почувати себе затишно та комфортно кожен день.
Група вперше зустрічає дітей і батьків у садочку, саме тому ми допоможемо не тільки малюкам, а й батькам прожити разом з дітьми щасливе дитинство.

Розклад занять для дітей першої молодшої групи №2

ДЕНЬ ТИЖНЯ ЛІНІЇ РОЗВИТКУ
ПОНЕДІЛОК 1.Музичний розвиток   9.10-9.25

2.Ознайомлення із соціумом +малювання   9.30-9.45 (9.45-10.00)