Вчимося мити руки.

Вчимося мити руки. Підготувала вихователь Муравченко Л.А.

Дотримання правил особистої гігієни – це не тільки гарний тон виховання, але і профілактика поширення хвороб, які традиційно починаються з рук. Мийте руки з дітьми, і з часом, вони навчаться робити це самостійно.

Як правильно мити руки дітям?

Ось, як правильно навчити дитину мити руки і позбутися від ненависних мікробів. Навчить свою дитину мити руки самі, а краще – мийте разом, щоб вона знала, як важлива така звичка. Мити руки потрібно в теплій воді, щоб маленьким ручкам не було, занадто гаряче. Намилюйте руки протягом 20 секунд. Обов′язково перевірте, чи промили між пальцями і під нігтями – мікроби люблять там засиджуватися. Також, не можна забувати про зап′ястя. Під час миття можна пригадати віршик за темою. Змийте піну і насухо витріть рушником.

Щоб уберегти сім′ю від бактерій, зробіть миття рук звичкою і правилом для всіх! Особливо:

·        Перед прийомом їжі і перед приготуванням

·        Після туалету, або горщика

·        Після прибирання вдома

·        Після контакту з твариною, включаючи домашніх

·        Після очищення носу, після кашлю або чхання

·        Після прогулянки на вулиці (після ігор, занять спортом, роботи в саду та на городі).