Правила відвідування закладу дошкільної освіти № 34 на період адаптивного карантину

Розроблено на підставі листа МОН України «Щодо відновлення діяльності

закладів дошкільної освіти»  №1/9-269 від 22.05.2020

 

Постанови МОЗ України, головного державного санітарного лікаря України

№ 25 від 21 травня 2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій

щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти

на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

(СОVID-19)»

1.      Ранковий прийом дітей до ЗДО здійснюється черговим вихователем або медпрацівником на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення) з 6.00 до 8.00. Після 8.00 діти в ЗДО не приймаються!

2.       Батьки, які супроводжують дитину, мають бути у захисній масці чи у респіраторі.

3.      Перед виходом з дому, батькам рекомендовано проводити ранковий температурний скринінг своєї дитини.

4.      При вході дітей в ЗДО (далі кожні 4 години) медпрацівник або черговий вихователь проводить температурний скринінг дитини та експрес- бесіду про стан здоров’я дитини. Діти, температура тіла  яких понад 37,2 С не можуть бути прийняті в ЗДО.

5.      Зупинятися перед входом до ЗДО та на його території необхідно відповідно до маркування, що передбачає відстань у 1,5 м.

6.      У випадку виявлення у дитини протягом дня температури понад 37,2 С та будь –які інші симптоми гострих респіраторних захворювань, дитина ізолюється з групи, повідомляється про це батькам та у заклад охорони здоров’я, за яким закріплений ЗДО.

7.      На період карантину дітей до ЗДО приводять та забирають батьки або повнолітні особи що їх замінюють та  які не відносяться до групи ризику (люди за 60 років).

8.      З метою дотримання протиепідемічних заходів всі форми роботи з батьками проводяться за допомогою дистанційних технологій.

9.      Перебування батьків та інших сторонніх осіб в будівлі ЗДО ЗАБОРОНЕНО!  Діти приймаються та віддаються батькам виключно за межами будівлі.

10.  Забирати дитину з ЗДО необхідно під час вечірньої прогулянки, після 16.00. За потреби забрати дитину раніше, батьки зобов’язані повідомити про це вихователю в телефонному режимі, не заходячи в будівлю ЗДО.

11.  Пропускати відвідування ЗДО без вагомих причин ЗАБОРОНЕНО!

12.  Рекомендовано дотримуватися максимальної ізоляції дітей від відвідування місць масового скупчення людей (магазини, парки, дитячи майданчики тощо).

13.  Категорично забороняється приносити в ЗДО власні іграшки, продукти харчування, воду тощо