Всесвітній день футболу

ФУТБОЛ – Є ОДНИМ ІЗ НАЙПОПУЛЯРНІШИМ ВИДІВ СПОРТУ В НАШІЙ КРАЇНІ.

10 грудня відзначається Всесвітній день футболу. Це професійне свято з’явилося з ініціативи ООН; сьогодні світ віддає данину найпопулярнішому виду спорту.

Ігри з елементами футболу мають значний вплив на організм дітей, вони сприяють зміцненню м’язової, серцево-судинною та дихальної системи організму, покращенню обміну речовин, комплексному розвитку рухових якостей, швидкості, спритності та витривалості.

Колектив нашого закладу №34 докладає багато зусиль, щоб ця спортивна гра набула популярності серед дітей.

10 грудня, у Всесвітній день футболу, в ДНЗ пройшла спортивна розвага «Футбол, футбол». В ній приймали учать діти старшої групи.

Маленькі футболісти грали у рухливі ігри з м’ячем, естафети , відповідали на питання «Вікторини»

День футболу в ДНЗ був святом спорту, здоров’я та приємним відпочинком у дітей.