Козацькі забави

Патріотизм, любов до своєї Батьківщини виховується змалечку. Саме тому святкуванню Дня захисника України у ДНЗ № 34 пройшло спортивно-музичне свято дітей старших груп, присвячене Дню козацтва “Козацькі забави”.

Провели свято інструктор з фізкультури Плешивих Н.В. та музичний керівник Пустовалова С.М. У ході заходу діти дізналися чимало цікавого  про козаків, їх побут, звичаї, традиції; із задоволенням грали в ігри та виконували таночки. Свято пройшло в дружній атмосфері, сповненій позитивних емоцій та духу змагань. Хлопчики  пройнялися козацьким духом, усвідомили, що вони – надія України й наші майбутні захисники. Проте й дівчатка не пасли задніх, а були гідною опорою і підтримкою для маленьких козаченят.