Літо – це пора відпочинку

Літо – це пора відпочинку, нових вражень, ігор на свіжому повітрі та розваг.

Майже 100 теплих днів діти відпочивають влітку  в садочку. Саме тому, завдання дорослих підготувати комфортне середовище на ділянках для  проведення літньої оздоровчої кампанії цікаво та корисно. Два тижні батьки вихованців ДНЗ №34 «Перлина»  старанно трудилися на ділянках своїх груп та сьогодні ми висловлюємо щиру подяку батькам:

Михалевич І.Е. та О.А., Осіпови А.І. та Е.В., Гончарова Н.І., Іванова І.В., Уманська Я.Ш., Біценко О.Л., Канурний І.А., Ломако Н.В.

Полякова О.О., Бондарева А.В., Ларіч.ева Е.С.

Колісник В.О. і Є.С., Волобуєва К.О. і Р.Є., Вдовиченко Т.Л. і С. Б., Попелушко К.Ю. і А.С., Терентьєва О.О., Фесенко Н.Г., Родіонова А. В., Ладюкова А. О., Левик В.Ф., Івашкова В.В.

Сім’я Степанюк Альона Валеріївна і Максим Олегович зробили нову пісочницю.

Грицутенко Д.Ф., Музир А.Ю., Федяева Ю.В., Короткова Н.А., Михайлик А., Фішич В.С., Попитченко Е.П., Кулакова О.

Ткаченко Ю.М., Левченко А.Г., Конобієвська Н.В., Поставнича І.В., Кулішови А.С. та С.Г., Кревсун Т.М., Червонних А.С., Рижак О.П., Гудков О.О., Красніков Дмитро, Кадацький Я.М.,

особлива подяка сім’ї Іванових, за благоустрій території дитячих майданчиків та підготовку до літа.

Нехай літо буде наших дітей буде цікавим та веселим! Бажаємо батькам гарного відпочинку, яскравих поїздок, а також аби усі плани на літо здійснилися.