Тематичний Тиждень : «Мій дім – це мій край на ім’я Україна»

З 15 лютого по 19 лютого2021 року в рамках тематичного Тижня в дошкільному  навчальному  закладі відбулися різноманітні заходи, спрямовані на формування мовленнєвої компетенції дошкільника в україномовному середовищі дошкільного закладу, виховання любові та шанобливого ставлення малят до рідної мови, активізації роботи педагогів з питань розвитку мовлення вихованців. Реалізація завдань мовленнєвого розвитку та патріотичного виховання педагогічними колективами підтримана  активним залученням дітей до різноманітних видів діяльності, зверненням до фольклору та літературних творів, проведенням відповідного напрямку роботи з батьками.

У дошкільному навчальному закладі було проведено:

РОБОТА З ДІТЬМИ:

• виставка малюнків «Яка ж співуча наша мова неначе пісня веселкова»;
  • у всіх вікових групах пройшли заняття з народознавства;
  • проведено інтелектуальний конкурс  в старшій групі №5 «Знавець мови»;
  • день народних ігор у дошкільних групах;
  • заняття творчого напрямку на прогулянці та в групах.

РОБОТА З КАДРАМИ:

• консультація «Вчимо мову разом»;
  • урок мови для педагогів «Вживання фемінітивів».

РОБОТА З БАТЬКАМИ:

• онлайн фотовиставка «Я українець, я українка».

Вважаємо , що тиждень української мови у ДНЗ пройшов на достатньому рівні. Вдалося залучити до активної роботи всі групи. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що діти та дорослі отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності, зрозуміли необхідність навчання рідній мові.