Як колір їжі впливає на її користь

Консультація для батьків

Вибирайте овочі та фрукти за кольором.

 

Їжа може приносити користь не тільки завдяки своїм властивостям, її користь залежить також від її кольору.

Що значить кожен з кольорів і яку користь нашому організму він обіцяє.

 

Червоний колір.

Овочі та фрукти червоного кольору забезпечують лікопін – антиоксиданти, які захищають шкіру від руйнівного впливу ультрафіолетових випромінювань, знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань і навіть запобігають появі деяких видів раку.

Крім того, в червоних овочах і фруктах багато антоциана – рослинного пігменту і одного з найпотужніших рослинних флавоноїдів. Речовина знижує ймовірність серцевих нападів і вважається ефективною в профілактиці онкології. Разом з тим підтримує здоров’я сечової системи і запобігає порушенню пам’яті.

 

Помаранчевий і жовтий кольори.

Овочі і фрукти такого забарвлення є надійними помічниками імунної системи. Вони багаті каротеноїдами, які в організмі переробляються в вітамін А. Лікарі впевнені, що він не менш важливий для формування імунітету, ніж вітамін С

Крім того, “сонячні” фрукти та овочі сприяють правильній роботі репродуктивної системи, а також роблять шкіру здоровою і сяючою.

 

Зелений колір.

Якщо ви хочете без голодувань і жорстких дієт позбутися зайвої ваги, вибирайте овочі та фрукти зеленого кольору. У всіх овочах цього кольору багато клітковини і дуже мало калорій. Тому, якщо основна частина вашої тарілки наповнена зеленим перцем, цукіні, листовим салатом і травами, ви не залишитеся голодними.

Крім того, хлорофіл, яким багаті зелені овочі, вважається ефективним при профілактиці багатьох видів раку, а також володіє лужним впливом. Разом з тим, в зелені міститься безліч рослинних елементів, що руйнують канцерогени, і необхідні для здоров’я кісток і зубів.

 

Білий і бежевий кольори.

Овочі і фрукти такого кольору зовні можуть здатися менш вражаючими, ніж руді або фіолетові. Але насправді це справжнє джерело антиоксидантів, які допомагають зменшити рівень “поганого” холестерину, знижують тиск і ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Багато продуктів цього кольору, такі, наприклад, як часник, містять аліцин – хімічна сполука, що знижує ймовірність раку шлунка і уповільнює ріст пухлин. І ще одна приємна деталь: світлі овочі найчастіше мають насичену структуру, завдяки чому їх можна задіяти в сотні різних рецептів.

 

Фіолетовий колір.

Овочі і фрукти такого кольору насичені активними рослинними компонентами, які знижують ризик розвитку злоякісних пухлин, інсульту, захворювань серця і покращують пам’ять. Як і овочі червоного кольору, вони містять потужні антиоксиданти.

Виявляється, в баклажанах або червоній капусті корисних речовин не менше, ніж в чорниці і голубиці.

                                                       Підготувала : вихователь Муравченко Л.А.

 

Книга рецептів