Маленькі друзі

До Всесвітнього дня домашніх тварин з метою розширення знань дітей про домашніх тварин з вихованцями групи номер 4, було проведено тематичне заняття з аплікації на тему “Котик Мурчик”. Малюки дізналися про важливість та неповторність маленької тваринки – котика Мурчика. Діти зрозуміли, що тварини – це не іграшки, а живі істоти, яких треба любити.

В старшій групі 5 до Всесвітнього дня домашніх тварин вихователем Снігар С.М.
було проведено заняття з художньо-естетичного розвитку на тему”Кошенятко”.
Мета: розвивати художньо-естетичне почуття, познайомити дітей з обривною аплікацією.Виховувати любов до домашніх тварин та бажання доглядати за ними.

До Всесвітнього дня домашніх тварин з метою розширення знань дітей про домашніх тварин з вихованцями групи номер 3, було проведено тематичне заняття на тему “Моя улюблена тварина – собака “. Малюки дізналися про важливість та неповторність маленької тваринки. Діти зрозуміли, що тварини – це не іграшки, а живі істоти, яких треба любити.

Сьогодні у гр.№1 з нагоди ” Дню захисту свійских тварин” було проведене тематичне заняття на якому діти закріпили знання та уявлення про життя свійских тварин, про піклування та догляд за тваринами, також було проведено заняття з аплікаціі де діти вчилися складати кішечку з геометричних фігур.