Всесвітній день дитини

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та установ спрямованої на благополуччя дітей в усьому світі. У Всесвітній день дитини проходять різноманітні заходи та благодійні акції на користь дітей.

Тому 20 листопада, у Всесвітній день дитини, в ДНЗ №34 були проведені розваги для  дошкільних груп, з нагоди святкування даного свята із залученням казкових героїв.

Діти були приємно вражені, зарядились позитивною енергією та отримали багато позитивних емоцій, а також отримали маленькі подарунки – повітряні кульки.

У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Нехай цей день залишить у дітей та батьків  тільки приємні спогади!