Відео-марафон “Добра справа”

Життя дано на добрі справи – говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта – є, принаймні 13 листопада. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято – Всесвітній день спонтанного прояву доброти.

Найпростішим виявом доброти в цей день буде ваше ставлення до оточуючих. Мова йде як про добре слово, просту і не дуже допомогу, підтримку, мотиваційні слова, милі бесіди і приємні зустрічі. Увага, щирість – чи не головні й обов’язкові риси цього дня. 13 листопада  можна і потрібно приділяти час близьким людям, провести його з сім’єю, рідними, друзями. Приємні слова можна сказати не обов’язково знайомим – доброта може полягати в звільненому в транспорті місці, поданій руці на виході з нього або ж щирому слові “дякую” на касі в супермаркеті.

Приєднався до свята і ДНЗ №34. 13 листопада було проведено відео-марафон добрих справ в Вайбер. Дякуємо всім, хто вчить дітей добру!

А за результатами голосування було обрано переможців: Фесенко Денис (група № 2), Гончарова Даша, Кравець Аня (група № 1), Конобієвська Поліна (група № 3), Потапенко Софія, Бондарєв Влад (група № 4), Федяєва Аня, Кулакова Аліса ( група № 5).