Щиро вітаємо із Всеукраїнським Днем дошкілля!

Шановні вихователі та працівники дошкільного навчального закладу!

Вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: фах, талант, майстерність, любов, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Міцного здоров’я вам, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.