Моя Україна

Вихователь ДНЗ№34 Рукавицина О.О. приготувала для своїх малят комплекс дидактичних ігор на тему «Моя Україна»: гра  «Українські свята», «Національні страви»,  «Керамічний посуд»,  «Де чиє?»,  «Традиційні та сучасні іграшки»,  «Веселий ярмарок»

Мета комплексу: ознайомити малюків з культурою України, виховувати повагу до неї. Розширювати знання про побут, звичаї і традиції українців. Знайомити дітей з народними промислами, прищеплювати інтерес до народних витворів мистецтва. Формувати знання малюків про українські свята, страви, посуд тощо, їх значення в житті народу. Знайомити дітей з усною народною творчістю. Формувати уявлення про характерні риси рідного народу: гостинність, працелюбність. Виховувати в дітей почуття патріотизму, гордості за свою державу, шанобливе ставлення до звичаїв і традицій українського народу, бажання спілкуватися рідною мовою.