Дитяче свято вдома – рухливі ігри

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ

Дитяче свято вдома – рухливі ігри.

Психологічно під час карантину діти втомилися. Тоді саме час планувати  дитяче свято вдома  (мама, тато, брати і сестри).  Як зробити святкування веселим та рухливим для дітей і незабутнім для всіх? Пропонуємо декілька ідей для дитячих ігор, які не потребують значних затрат, але й не дозволять нудьгувати. Трішки організаторських здібностей, милі символічні подарунки у якості призів – і ваше дитяче свято буде чудовим!

Гра  «Прищіпки»

Участь у грі можуть взяти декілька членів сім’ї. Ведучий просить відвернутися і повільно вголос рахувати до 30, в той час він чіпляє прищіпки до різних предметів в кімнаті (штори, подушки, іграшки тощо), приблизно 20 штук. Потім усі починають збирати прищіпки, хто знайшов найбільше – переможець, отримує приз і стає ведучим.

Гра «Повітряний бій»

Яке ж дитяче свято без повітряних кульок? Для гри потрібно надути 10 повітряних кульок двох кольорів, по 5 штук кожного кольору. Учасники діляться на дві команди і розташовуються по різні боки кімнати, розділеної на дві частини (можна покласти мотузку на підлозі, наприклад).

Кожна команда отримує 5 кульок одного кольору. Завдання таке: поки звучить музика перекидати свої кулі на сторону суперника. Але це не дуже просто! Адже суперник повертає кулі назад! Як тільки музика вимикається – всі завмирають. Підраховуємо, на чиєму боці менше кульок. Ця команда перемогла. Цю веселу гру проводимо декілька разів.

Гра «Жадібний»

Учасники утворюють чергу один за одним. Яблука (10 штук) розкладаємо в кімнаті на відстані одного кроку між ними.

Завдання: перший учасник опускається навприсядки і бере перше яблуко, потім, не встаючи, стрибає до наступного, бере його і так далі, пересувається стрибками, і намагається зібрати якнайбільше яблук. Складати можна в руки, на коліна, під підборіддя, лише не складати в одяг. Як тільки яблука розсипаються – вони повертаються на місце, а до гри приступає наступний учасник.

Дружні оплески для підтримки кожного учасника і спільний підрахунок «врожаю» зроблять особливо веселою цю гру.

Гра «Кольорова кімната»

Ваші діти в цій веселій грі знайдуть у приміщенні всі кольори веселки.

Усі учасники стають у коло, лише один учасник – ведучий стає в центр кола.

Ведучий в центрі кола називає будь-який колір на свій розсуд.

Решта гравців, які стоять у колі, розбігаються по всій кімнаті. Їх завдання швидше за всіх знайти в кімнаті предмет такого ж кольору, який загадав ведучий.

Перемагає той учасник, який швидше за всіх знайде предмет потрібного кольору. Він стає ведучим у наступному турі.

Гра «Дискотека»

Вам необхідно вивчити кілька нескладних танцювальних рухів. Нехай вони будуть справді простенькі, навіть трішки кумедні і часто повторюються. Поки гратиме музика, діти будуть повторювати їх за вами. Змінюйте музику, змінюйте рухи.

Якщо у когось з дітей прокинеться танцювальна фантазія – запропонуйте стати ведучим, показувати свої вигадані рухи, а інші нехай повторюють. Зайве мабуть казати, що музика має бути ритмічна і весела для цієї гри.

ГАРНОГО ВАМ СВЯТА!

Підготувала Плешвих Н.В.