Діти на карантині

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У зв’язку з коронавірусом українці опинилися на карантині. І якщо діти зраділи канікулам, то ось для батьків це стало неабияким випробуванням. Чим зайняти своє чадо протягом цих багатьох тижнів? Це питання не дає спокою усім батькам. Хтось вирішує усе просто та дає дитині повний карт-бланш на розваги. Тоді діти досхочу дивляться улюблені мультфільми та прокачують свої вміння в іграх на смартфонах і приставках. Але погодьтеся, карантин це не час для одних лиш прогулянок та розваг. Але й перевантажувати дитину домашнім навчанням теж не варто.  Пропонуємо вам  кілька посилань, що можуть вам допомогти організувати дитину вдома.

Інтернет-ресурси для дітей дошкільного віку, їх батьків та вихователів українські пізнавальні сайти

1. Найбільша освітня платформа для дошкільників www.learning.ua/

2. Вчи.юа – онлайн-платформа, де діти старшого дошкільного віку та учні початкових класів вивчають математику в інтерактивній формі – hvchy.com.ua/

3. РОЗУМНИКИ. Педагогічні ігри – захопливі навчальні програми – rozumniki.info/

4. «Весела абетка» – http://abetka.ukrlife.org/ – українські абетки, казки, читанки, скоромовки, загадки, прислів’я.

5. Авторський блог – http://natalyagurkina.ucoz.ua – Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

6. «Левко» – http://levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали для дитячих свят.

7. «Соняшник» – http://sonyashnik.com – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

8. Авторський блог – http://www.zrobysama.com.ua/ – блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінги, декор, вишивки.

9. Maluk.in.ua – http://maluk.in.ua/ – сайт для малят та батьків: розвивальні ігри, творчість.

10. «Казкар» – http://kazkar.info/ – зібрання найкращих казок з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські та наші рідні українські казки. Не забули і про великих казкарів: Шарль Перро, брати Грімм, Олександр Пушкін, Леся Українка.

11. «Нашим діткам» – http://www.nosiki.cv.ua/ – матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, «мінуси», ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних авторів, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською).

12. Дитячий портал «Пустунчик» – https://pustunchik.ua/ – фоно- та відеотека українською мовою. Завдання у вигляді вікторин та тестів. ДИСТАНЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ 18

13. Музичний сайт для дітей «Музична абетка» – http://muzabetka.com.ua – збірка музичних треків, нотна грамота, музичний словник, методичні рекомендації із музичного виховання, музичні ігри.

14. Сайт «Baby-sos» «Аудіокнижки українською» – http://baby-sos.com – сайт допоможе Вам і вашим дітям пірнути у світ краси, гри, казки, музики, малювання, фантазії та творчості.

15. «Країна міркувань» – http://www.child-thinking.com.ua – на сайті розміщено завдання, які розвивають просторове мислення, увагу, пам’ять та логіку.

16. Український логопедичний сайт Logopedia.com.ua – http://www.logopedia.com.ua/ – сайт для батьків та вихователів, які дбають про мовленнєвий розвиток дитини: поради, ігри, вправи.

17. Канал «Освіта дитини ХХІ століття» – https://www.youtube.com/channel/ UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g – канал YouTube мультфільмів, розвивальних відео та пісень для дітей різного віку.

18. Розвивальні мультфільми українською мовою – https://www.youtube. com/watch?v=lCi1uJ7bBSQ

19. Науково-популярний журнал «Пізнавайка» – http://www.poznavayka.org/uk/– сайт присвячений самим різним наукам: хімія, математика, астрономія, зоологія. Є дещо з нетрадиційної науки: уфологія, гіпноз, наукові гіпотези.

20. «Мамине сонечко» – http://www.mamynesonechko.in.ua/ – сайт-зібрання порад та прикладів організації дозвілля дітей: розваги, навчання, рукоділля.

21. «Абеткаland» – http://abetkaland.in.ua/ – структурований сайт із матеріалами по дошкільній освіті: планування, методика, заняття, сюжетно-рольові ігри, гуртки та сценарії ДНЗ.

22. «Розвиток дитини» – https://childdevelop.com.ua/ – підбірка матеріалів для відповідальних батьків та вихователів: виховання та психологія дитини, дошкільне виховання освіти, підготовка до школи, розваги, дипломи, нагороди тощо.

23. 900 презентацій для дошкільників http://900igr.net/ – збірка презентацій: колір, форма, їжа, живий та неживий світ, людина, країни тощо