Увага! Новий конкурс від Дошкілля.

Шановні батьки!
Цього тижня відзначався Всесвітній День здоров’я. Важливість здоров’я, піклування про нього сьогодні – актуально як ніколи. Минулого тижня ми поширювали відео, де заохочували всіх до миття рук, важливої необхідності для життя людини. 7 квітня цього року багато дитячих садочків ділилися фото дітей, які займалися спортом вдома, в умовах карантину. Ми пропонуємо вам взяти участь у міському фотофесті «До здоров’я і спорту разом з мамою і татом», який буде тривати тільки один день 09.квітня 2020. Вже традиційно відбудеться цей захід за підтримки наших друзів і спонсорів – працівників НКМЗ. Діти, фото яких отримають найбільшу кількість вподобань отримають подарунки від спонсорів фотофесту. У фотофесті беруть участь фото дітей разом батьками, або кимось одним з них, які займаються спортом у квартирі, в будинку. Фото розміщують тільки одне від дитини. Обов’язково вкажіть ім’я дитини № дитячого садочка та групи. Фотографії слід розмістити на сторінці у соціальній мережі Facebook «Дошкілля Краматорська». 10.04.2020 о 8.00 будуть підбиті результати за обчисленням статистичних даних сторінки у соціальній мережі Facebook «Дошкілля Краматорська» і будуть повідомлені наступного тижня на вище означеній сторінці. Всі переможці отримають подарунки в своїх садочках по завершенні карантину.
Якщо у вас не вийде розмістити фото на сторінці, зверніться, будь ласка, до вихователя-методиста вашого садочка. Наголошуємо, що фото, які ви надішлете у мессенджер, ми технічно не маємо змоги викласти на сторінку.
Дякуємо всім небайдужим батькам за участь і конструктивні рекомендації, які ми врахуємо під час проведення всіх заходів.
Бажаємо вам успіхів у фотофесті