Я навчився гарно мити ручки

Шановні мами і тата!
Сьогодні, під час карантину, у нас з вами вийшла нагода більше часу проводити зі своїми рідними, дітьми. Ми знаємо, що ви граєте, читаєте, малюєте, долучаєте до домашніх справ своїх діточок. Велику увагу ви приділяєте справам, які допомагають убезпечити малюка під час пандемії короновірусу – COVID-19. Першою і найважливішою справою у цьому стало привчання дитини до постійного миття рук. Багато хто з вас вже досяг у цьому гарних результатів. Пропонуємо вам, за вашим бажанням, взяти участь у відео-марафоні «Я навчився гарно мити ручки» для дітей-вихованців закладів дошкільної освіти Краматорська, який буде проводитися з 30.03.2020 по 03.04.2020. Марафон буде проводитися за підтримки нашого постійного спонсора і друга ПрАТ НКМЗ, всі працівники якого зацікавлені у збереженні життя і здоров’я мешканців нашого міста і у підтримці розвитку юного покоління.
За вашим бажанням можна взяти участь у марафоні у такий спосіб:
1. Відзняти невеличке, на 1-1,5 хвилини, відео як ваш малюк миє ручки, можливо ви візьмете у нього інтерв’ю для чого це потрібно, хто його навчив, як це він робить тощо. На наш погляд, такі розмірковування вашої дитини будуть цікавими, навіть, якщо вони будуть кумедними, нестандартними.
2. Надіслати це відео на електронну пошту дошкільного закладу detsad.34@gmail.com, який відвідує ваш малюк. Цю адресу можна знайти на сайті закладу, або узнати за телефоном у вихователя групи. За вашою згодою ці відео будуть розташовані на сайті, на сторінках вашого садочка та «Дошкілля Краматорська» у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/kramuozdo/. Це відео може бути розташовано і в інший спосіб, але обов’язково з вказівкою імені вашого малюка, номера або назви групи та номера або назви садочка, який відвідує ваша дитина.
3. 04.04.2020 буде підрахована кількість вподобань кожного відео, яке буде розташовано у ФБ. Малюки, відео з якими, набрали найбільшу кількість вподобань, по завершенні карантину отримають подарунки від нашого друга – ПрАТ НКМЗ. Представники заводу, обов’язково, знайдуть можливість відвідати вашу дитину у садочку і вручити їй іграшку.
4. Результати марафону будуть опубліковані на сторінці «Дошкілля Краматорська» у соціальній мережі Facebook.