Весела Масляна

27 лютого у дошкільному навчальному закладі №34 пройшла розвага для дітей усіх груп «Весела Масляна», діти прощалися з Зимою і зустрічали Весну.
Цьому святу вже багато років, і святкували його завжди дуже весело: співали пісні, водили хороводи, грали, танцювали. Тож і наші діти веселилися у цей день!
Під звуки української музики діти грали, водили хороводи, танцювали, змагалися, веселилися. Вихованці дружно закликали Весну.
В кінці розваги відбулося символічне спалювання ляльки. Вона, яскрава й колоритна, спалахнула й згоріла швидко, немовби ознаменовуючи швидкий відступ Зими та прихід Весни-красуні.
Уся Масляна – неймовірне дійство, яке кожному її учаснику запам’ятається на весь рік. Малята були в захваті від свята, до груп пішли в веселому настрої. І, звичайно, всі діти із задоволенням їли смачні млинці!