Ситі животики – пузаті котики

Щороку Благодійний фонд «Щаслива лапа» реалізує проект , спрямований на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин. З цією метою ДНЗ №34 підтримав Всеукраїнську акцію «Ситі животики – пузаті котики» та зібрав корм для тварин міського притулку, що на Архипа Куінджи-2 . 28.02.2020 ця допомога завдяки Мережко Дмитру (батько Мережко Соні, старша група №1) потрапила до пухнастиків.
Дякуємо всім небайдужим батькам!
Пам’ятайте, що одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Саме тому одним із важливих завдань педагогіки сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема до тварин.