Усі ми діти твої Україно!

У ДНЗ №34 “Перлина”  пройшов Тиждень «Усі ми діти твої Україно!». Творчо попрацювали педпрацівники закладу.

24 лютого буде підведено підсумки голосування ,щодо випуску педагогами закладу лепбуків «Моя країна –Україна!».

В усіх групах пройшли тематичні заняття, вечорниці народних казок, драматизації, прослуховування у записах українських пісень, а фіналом Тижня став День рідної мови із проведенням інтелектуального конкурсу для дітей старших груп  «Знаємо рідну мову». Переможцем конкурсу став вихованець групи №4  – Симонов Максим.

Усі проведені заходи допомагають дітям пізнавати свою країну, рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.