Тренінг «Ранкові зустрічі»

З метою підвищення якості організації перспективності, наступності в роботі закладу дошкільної освіти та початкової школи 17 січня в ДНЗ №44 було проведено тренінг з педагогами закладу «Ранкові зустрічі». В ході тренінга молоді вихователі отримали цікаву інформацію щодо тематичного та діяльнісного підходу організації ранкових зустрічей в ДНЗ та всі педагоги мали змогу показати свої вміння в проведенні.

Проведення тренінгу надало змогу вихователям проявити свої практичні вміння та навички у проведенні цікавих вправ та ігор щодо організації ранкових зустрічей з дітьми. Також учасники отримали підбірку оригінальних ранкових привітань.

На думку педагогів ДНЗ захід дуже актуальний, бо саме ранкові зустрічі дозволяють розпочинати новий день у дошкільному закладі з позитивних емоцій кожного разу цікаво й кожного разу по-іншому.